Anioły niszowego biznesu

Jest ich dziesięć. Przez rok dawały z siebie wszystko, aby wprowadzić biznes na wyższy level. Efekty zaangażowania w rozwój swoich firm, zaprezentują 8 marca w godz. 9-17 w Kuźni Społecznej w Olsztynie. Podczas Demo Day uczestnicy II edycji projektu Speed Up Your Business przedstawią inwestorom – tzw. Aniołom Biznesu, swoje projekty stworzone w ramach działania akceleratora. A na specjalnych stoiskach będzie można poznać ich nietuzinkowe usługi i produkty m.in. świece rzepakowe, wyroby z naturalnych przędz, eko wiatę, możliwości nowoczesnego wall printera, czy innowacyjne usługi wizerunkowe.

Wydarzenie Demo Day kończy ewaluację modelu biznesowego i rozpoczyna nowy inwestycyjny etap startupu. Każdy z 10 startupów będzie gotowy na nowe wyzwania i podjęcie współpracy z inwestorami, kontrahentami, klientami. Wydarzenie poprowadzi Michał Bartoszewicz, trener biznesu i przedsiębiorca, a gościem specjalnym będzie Agnieszka Maciejowska –  co-founderka Evenea.pl – systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia. Budowała i zarządzała polską edycją największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej – Founder Institute. Aktywnie działa na rzecz kobiet w biznesie będąc mentorką w programach akceleracyjnych. 

Wśród zaproszonych gości także m.in. Michał Czajkowski – trener biznesu, Piotr Goździejewski – przedsiębiorca, Robert Borzuchowski – przedsiębiorca, inwestor, koneser sztuki, Marta Malinowska – trenerka biznesu, Kuba Smerek – właściciel eventowej Agencji Smerek, Justyna Rodziewicz – rzeczoznawca i pośrednik nieruchomości, Paweł Zabielski, właściciel spółek OZE Projekt Ciepło i OZE Projekt Investments.

W programie spotkania także wykład „Drzewo Relacji” prezentujący nieszablonowe podejście do budowania relacji w biznesie i luźne rozmowy ze startupami przy kawie i poczęstunku.

Spotkanie jest otwarte i skierowane nie tylko do ewentualnych inwestorów zainteresowanych ofertą start-upów, ale także wszystkich, którzy chcą poznać niszowe produkty i usługi, które mają szansę stać się biznesowymi wizytówkami regionu.

Zapraszamy!