Czy idealny klient istnieje? Networking dla wszystkich!

Już 23 listopada zapraszamy na otwarte spotkanie networkingowe, które odbędzie się w Kuźni Społecznej w ramach projektu SUYB. Tematem przewodnim spotkania będzie sylwetka idealnego klienta.

 

Czy istnieje ktoś taki jak idealny Klient? Czy można stworzyć personę zakupową, która pozwoli nam rozwinąć biznes i zwiększyć zysk? To tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone podczas networkingu już 23 listopada.

W przestrzeni Kuźni Społecznej odbędzie się czterogodzinne spotkanie z uczestnikami III edycji Speed Up Your Business (który współfinansowany jest jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020) i ekspertami biznesu.

Michał Bartoszewicz, który poprowadzi wydarzenie zadbał o wysoki poziom spotkania i zaprosił wyjątkowych Gości:

Grzegorz Sokołowski – trener biznesu, przedsiębiorca, właściciel Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Reklamowego GRYF, właściciel marki PREZENCIK, Prezes Zarządu Fundacji Inicjatyw Społecznych, Prezes Zarządu Synergia Biznesu Sp. z o.o., współwłaściciel i pełnomocnik VISUS VR Sp. z o.o., dyrektor ds. formalnych i finansowych konsorcjum medycznego.

Dagmara Dowgiałło – twórczyni i właścicielka centrów kreatywnej rozrywki dla dzieci „Mądre Klocki” oraz „Warmiolandia”.

Marek Dornowski – prezes i współwłaściciel Premium Dental Group, spółki, która zarządza placówkami stomatologicznymi Kraina Zdrowego Uśmiechu. Absolwent studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Szkolił się także w ramach Chartered Institute of Marketing.

Marta Niedźwiedź – właścicielka PlaySchool, przestrzeni twórczych warsztatów: angielski, warsztaty dla dzieci, warsztaty kulinarne, sesje zdjęciowe.

Program wydarzenia:

9.00-10.45 Warsztat: Jak stworzyć profil idealnego klienta? Prowadzi: Michał Bartoszewicz, właściciel dwóch firm działających na rynku mediów i reklamy: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group.

10.45-11.00 Przerwa na kawę, herbatę, świeży sok

11.00-12.30 Panel dyskusyjny z udziałem ekspertów w dziedzinie: biznes / sprzedaż / marketing / storytelling / e-commerce

12:30-13:00 – dyskusja, pytanie i odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest otwarte.