Dekoracje na najwyższym poziomie

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub, urodziny, komunia czy baby shower — każde z tych wydarzeń powinno odbywać się w odpowiednio przygotowanym otoczeniu. Jednak nie zawsze potrafimy sobie wyobrazić, jak na żywo będą wyglądać wybrane dekoracje. Z pomocą przychodzi nowoczesna aplikacja Ale Baloony! do projektowania balonowych dekoracji oraz ścianek.

Aplikacja Ale Baloony! to pomysł założycieli startupu Ale Balony. Sercem firmy jest Marta Sar-Ogryzek. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie dekoracji balonowych. Szkoliła się m.in. u największego światowego producenta balonów, w Gemar Academy, organizowanej przez Gemar S.R.L, a także u Cristiana Olibardiego, Vincenzo Musto, Claudio Casagrande’a czy Roberta Pinto. Na bazie tych doświadczeń postanowiła stworzyć wyjątkową markę Ale Balony, która pomaga w dekorowaniu przyjęć. Dołączając do projektu Speed Up Your Business postanowiła pójść o krok dalej i stworzyć innowacyjną aplikację do projektowania balonowych dekoracji oraz ścianek.

— Każdy, kto planuje dekorację swojego przyjęcia, zastanawia się, jak to powinno wyglądać: jak dopasować kolory? Jak wybrać kształt i rozmiar balonów? Dlatego postanowiliśmy przygotować aplikację, która pomoże podczas wyboru dekoracji. Nie trzeba już wyobrażać sobie, jak by to wyglądało, ponieważ wszystko będzie można zobaczyć na ekranie komputera — wyjaśnia Marta.

Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł samodzielnie korzystać z wszystkich jej funkcji. Łatwo i szybko będzie dobierać konkretne kolory i kształty dekoracji. Jeśli jednak nie będzie miał na to czasu lub pomysłu, będzie mógł skorzystać z pomocy zespołu dekoratorów Ale Balony. — To najlepsi specjaliści w branży party, którzy chętnie przygotują bezpłatny projekt — podkreśla Marta.

Podczas projektowania dekoracji użytkownik będzie miał do wyboru balony i elementy dekoracyjne dostępne w sklepach Ale Balony. A tych elementów jest naprawdę wiele. Oprócz balonów (lateksowych i foliowych) oraz bukietów balonowych można wybrać m.in. napisy LED, takie jak “Happy birthday”, “Chrzest święty”, “Miłość”, “Better Together” czy “Oh Baby”. Do tego ścianki panelowe w różnych kształtach i kolorach, ścianki cekinowe w różnych odcieniach, cyfry ledowe oraz podesty/ tuby na torty/muffinki.

Zespół Ale Balony dba o to, aby w ich ofercie znajdowało się wszystko, co tylko klientom przyjdzie do głowy. Dlatego śledzą na bieżąco dekoracyjne trendy z całego świata. Korzystając z ich usług, ma się pewność estetyki i wytrzymałości. Dzięki specjalnym środkom, zwiększającym średni czas utrzymania się helu w balonie, produkty unoszą się od dwóch do trzech dni w porze letniej. W pozostałych porach mogą unosić się nawet 15 dni. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że jej właściciele dbają o środowisko, stosując ekologiczne rozwiązania. — Wszystkie balony lateksowe używane do dekoracji są biodegradowalne — podkreśla Marta. 

Efekty pracy Marty i jej zespołu w projekcie będzie można zobaczyć podczas oficjalnej prezentacji na Demo Day 14 marca w Kuźni Społecznej. Obecnie postępy uczestniczki można śledzić na social mediach Ale Balony: Instagramie, Facebooku oraz na powstałym w ramach projektu landing page

Zdjęcia: Ale Balony