Druga lekcja biznesu ze specjalistami. O błędach, których da się uniknąć!

Już 26 maja w Kuźni Społecznej odbędą się warsztaty biznesowe połączone z networkingiem. Tematem przewodnim spotkania będą konkretne błędy, które są często popełniane przez osoby dopiero zaczynające przygodę z własnym biznesem.

Jakich błędów nie popełniać, startując ze swoim biznesem? Jak stworzyć i prowadzić grupę mastermind (i dzięki niej rozwijać swoją działalność) oraz jak zainteresować swoją firmą lokalne media, influencerów oraz internautów? To tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone podczas networkingu już 26 maja.

W przestrzeni Kuźni Społecznej odbędzie się czterogodzinne spotkanie z uczestnikami III edycji Speed Up Your Business (który współfinansowany jest jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020) i ekspertami biznesu (w tym m.in. z Michałem Bartoszewiczem, właścicielem czasopisma lifestylowego Made in Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group).

Program wydarzenia
09.00-10.15 WARSZTAT: Jak stworzyć i prowadzić grupę mastermind – a dzięki niej rozwinąć swój biznes?
10.30-11.30 PANEL DYSKUSYJNY: Jakich błędów nie popełnić startując ze swoim biznesem?
12.00-13.00 WARSZTAT: Jak zainteresować naszą firmą lokalne media, influencerów i internautów? Czyli kreatywny marketing przy niewielkim budżecie.

Serdecznie zapraszamy! Spotkanie jest otwarte.