Już w poniedziałek 24 maja 2021 r. w godz. 9:00-13:00 odbędzie się trzecie spotkanie online integrujące społeczność młodych firm i wspierające budowę sieci kontaktów biznesowych. Poszerz swoją wiedzę z marketingu internetowego, e-commerce, storytellingu! Porozmawiaj z praktykami, którzy przeszli cały proces — od idei, która przyświecała założeniu biznesu przez wprowadzenie produktu na rynek po jego sprzedaż.

Networking to porządna dawka inspiracji dla przedsiębiorców i solidna piguła wiedzy. Gwarantujemy, że każdy uczestnik wyjdzie ze spotkania z poszerzoną siecią kontaktów oraz pozytywną energią do dalszego działania w biznesie.

Spotkaj się z ekspertami, którymi będą:

Michał Bartoszewicz – właściciel dwóch firm działających na rynku mediów: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group.

Aleksandra Nowak – dyrektorka i szefowa marketingu Folwarku Łękuk. 

Adam Mioduszewski – współwłaściciel prestiżowego salonu wyposażenia łazienek Ceramoteka.

Justyna Kamińska – prezes zarządu Green Miles, olsztyńskiej firmy zajmującej się budową maszyn, robotów, testerów i linii produkcyjnych.

Zgłoszenia do udziału należy przesyłać do 23 maja 2021 roku.

Po weryfikacji zgłoszenia na adres e-mail podany w formularzu otrzymają Państwo link do platformy szkoleniowej Clickmeeting.

NETWORKING

Formularz zgłoszeniowy

do udziału w networkingu 8 grudnia 2020r.