Zapraszamy na spotkanie networkingowe „Jakich błędów nie popełnić na początkowym etapie rozwoju biznesu?”

Już w sobotę 18 września 2021 r. w godz. 9:00-13:00 w Kuźni Społecznej ul. Marka Kotańskiego 1 odbędzie się spotkanie integrujące społeczność młodych firm i wspierające budowę sieci kontaktów biznesowych. Jeżeli prowadzisz firmę lub planujesz otwierać jest to spotkanie właśnie dla Ciebie. Poznasz wielu ciekawych ludzi biznesu, zbudujesz nowe niezbędne relacje, zdobędziesz wiedzę i zainspirujesz się historiami naszych gości.
Porozmawiaj z praktykami, którzy przeszli cały proces — od idei, która przyświecała założeniu biznesu przez wprowadzenie produktu na rynek po jego sprzedaż.

  •  Michał Bartoszewicz – właściciel dwóch firm działających na rynku mediów: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group.
  • Sebastian Lech – właściciel firmy UratujemyTwojeDane.pl
  • Iza Gajdamowicz – właścicielka restauracji MISSA
  • Łukasz Bogdanowicz – właściciel PR Biznes, firmy do której należą marki: Rabatol.pl, Biznesshow, VIP karta, Mazurskie Klimaty

Networking to porządna dawka inspiracji i solidna piguła wiedzy. Gwarantujemy, że każdy uczestnik wyjdzie ze spotkania z poszerzoną siecią kontaktów oraz pozytywną energią do dalszego działania w biznesie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Weź ze sobą wizytówki, dobre nastawienie i przyjdź punktualnie na spotkanie.
Do zobaczenia!

Formularz zgłoszeniowy