Networking to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości biznesowych, relacji z klientami, potencjalnych współprac, wręczenia wizytówki, a czasem nawet prezentacji produktu. Siła sieciowania jest nie do przecenienia.

Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie networkingowe, które odbędzie się w ramach projektu SUYB w Kuźni Społecznej. Wydarzenie zaplanowane jest na 23 listopada w godz. 9.00-13.00. Podczas spotkania na tematy ważne dla młodych biznesów i przedsiębiorców wypowiedzą się zaproszeni eksperci. Część oficjalną poprowadzi Michał Bartoszewicz, właściciel firm działających na rynku mediów: czasopisma lifestylowego MADE IN Warmia & Mazury oraz agencji kreatywnej Auris Media Group.

Listopadowy networking będzie już trzecim tego typu spotkaniem w trzeciej edycji SUYB. Podczas ostatniego sieciowania zawiązała się grupa mastermind, która działała przez kilka tygodni, rozwiązując realne problemy przedsiębiorców z regionu. Grupa została wydzielona w ramach ćwiczeń, jednak jej uczestnicy postanowili działać dalej. Mamy nadzieję, że podczas najbliższego wydarzenia również nawiążą się długotrwałe relacje. Zapraszamy serdecznie, wstęp wolny!