Włącz kreatywne myślenie

Design Thinking to podejście do tworzenia nowych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników. Celem projektów realizowanych zgodnie z tą metodą są rozwiązania pożądane przez użytkowników, wykonalne technologicznie i opłacalne

ekonomicznie. Kreatywny warsztat dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców będzie częścią dnia otwartego p.t. „SPEED UP YOUR BUSINESS – Startup Training: jak przyspieszyć rozwój swojej firmy, jak urzeczywistnić swoją wizję rozwoju produktu?”.

Podczas spotkania, które odbędzie się 8 lutego od godz. 9 w Kuźni Społecznej w Olsztynie przedstawimy założenia projektu SPEED UP YOUR BUSINESS i zachęcimy do udziału w jego trzeciej edycji.
Kreatywny warsztat Design Thinking poprowadzi Magdalena Statucka, która posiada wieloletnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw. Uczestnicy podzieleni na grupy poznają pięć etapów kreacji innowacyjnych usług, produktów, rozwiązań. Warsztat pobudzi zainteresowanie ideą komercjalizacji pomysłów biznesowych. Adresowany jest do przedsiębiorców w początkowej fazie rozwoju swojej działalności gospodarczej jak i doktorantów, studentów ostatnich lat studiów, absolwentów uczelni i szkół średnich technicznych czy zawodowych, którzy chcą rozwijać swoje pomysły na biznes.

Spotkanie jest otwarte, zapraszamy wszystkich chętnych!
Obowiązuje rejestracja na spotkanie: